Відпочинок за правилами

05.08.2019

Відпочинок за правилами

Шахраї існують в різних областях, їх основний заробіток базується на довірливості і неуважності клієнтів. Але слід визнати, що багато в чому на руку нечесним людям грає ще й банальна неграмотність клієнтів в цілому ряді питань. Туристам і мандрівникам ми рекомендуємо дотримуватися декількох простих правил, які допоможуть уникнути проблем.

Правило перше: читайте договір повністю і навіть те, що дрібним шрифтом. Це прописана істина, порада, яка набила оскому всім, вона стосується підписання будь-якого документа. І, практично, кожен українець знає про те, що договори треба читати, але далеко не кожен читає.

Правило друге: перевіряйте туроператора. Постачальник послуг повинен бути офіційно зареєстрованим і мати відповідну ліцензію. Перевірити її наявність досить просто на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Кілька кліків допоможуть вам убезпечити свій відпочинок.

Правило третє: в поїздці зберігайте всі чеки, квитки, документи, які допоможуть вам довести, що послуга була надана на неналежному рівні. Якщо ви оплачували відпочинок з комфортом, а замість цього отримали проблеми з перельотом, поселенням, готельним номером або харчуванням, то ви можете вимагати від туроператора відшкодування збитків.

Правило четверте: пам’ятайте, не тільки туроператор може бути винен. Відповідно до Закону України «Про туризм» ви не можете вимагати відшкодування збитків, якщо постраждали з власної вини, тому на відпочинку слід дотримуватися закону.

Куксюк Андрій Леонтійович

Я являюсь вузькопрофільним фахівцем, а саме працюю в області банківського та фінансового права з 2008 року. За цей час придбав багатий досвід в провідних страхових компаніях України. Додатковим підтвердженням моїх слів є понад 500 успішних судових процесів і мільйони гривень, стягнені з фінансових установ на користь моїх клієнтів.

Поставити запитання юристу

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «АВД ЮА»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «АТП-1054»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ОРЕС-АГРО»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «СМАРТ СПЕЙС»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ПАУЕР-ЕКСПЕРТ»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІРМА ВАРІАЦІЯ»