Юрист для бізнесу

23.09.2019

Юрист для бізнесу

Великі компанії та підприємства, як правило, мають штатних юристів, які в теорії повинні знати специфіку діяльності даної організації та вчасно відстоювати її інтереси. Але навіть цілий юридичний відділ іноді виявляється безпорадним, коли виникає дуже специфічне правове питання. У цих випадках потрібна консультація стороннього юриста.

Тим же підприємствам, які мають невеликий штат, просто необхідний найманий юрист для виконання низки операцій, таких як:

  • Підписання договору або ж укладання угод;
  • Спори з державними органами;
  • Купівля бізнесу і/або злиття компаній;
  • Захист авторських прав та комерційної таємниці;
  • Захист прав споживачів;
  • Представництво в суді і т.д.

При цьому слід зазначити, що до роботи з приватними особами юристи часто залучаються після настання певної події і виникнення проблеми. А ось для підприємств бажані превентивні заходи. Співпраця з юристами і отримання консультацій краще організувати таким чином, щоб рішення приймалося на основі вердикту юриста. Особливо актуально це для малого і середнього бізнесу, тут бажано було б укласти договір з певним юристом про комплексне постійному обслуговування.

Куксюк Андрій Леонтійович

Я являюсь вузькопрофільним фахівцем, а саме працюю в області банківського та фінансового права з 2008 року. За цей час придбав багатий досвід в провідних страхових компаніях України. Додатковим підтвердженням моїх слів є понад 500 успішних судових процесів і мільйони гривень, стягнені з фінансових установ на користь моїх клієнтів.

Поставити запитання юристу

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «АВД ЮА»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «АТП-1054»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ОРЕС-АГРО»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «СМАРТ СПЕЙС»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ПАУЕР-ЕКСПЕРТ»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІРМА ВАРІАЦІЯ»