Ціни

15.07.2019

Ціни

Ціни на юридичні послуги узгоджуються між виконавцем та замовником індивідуально. Розмір вартості юридичних послуг може залежати, або не залежати від результатів роботи адвоката.

Базова вартість години роботи адвоката з надання юридичних послуг Адвокатським бюро “Куксюка” складає 500 грн./год.

Роки практики показали, що погодинна оплата праці адвоката позитивно сприймається клієнтами та дозволяє заощаджувати кошти отримуючи якісні юридичні послуги.

Вартість усної консультації у нас в офісі (до 30хв.) – 500 грн.

Робота адвоката складається не лише з підготовки процесуальних документів, а й з вивчення нормативно-правової бази, яка стосується проблеми, спілкування зі спеціалістами, свідками, тощо. Крім того, важливим елементом діяльності юриста є пошук та вивчення судової практики з того чи іншого питання, постанов Пленуму Верховного суду та інших Вищих судів.

Попередню вартість юридичних послуг адвокат може Вам повідомити вже після перегляду Ваших документів та короткого аналізу проблеми.  

Адвокат, який має досвід ведення справ тієї чи іншої категорії може приблизно прогнозувати кількість необхідних годин для підготовки позовної заяви, клопотання чи іншого процесуального документу. На жаль, у таких випадках неможливо передбачити ті об’єктивні обставини, які у значній мірі впливають на рух справи у судовій інстанції чи у правоохоронних органах. Сюди ми можемо віднести особливість ведення справи тим чи іншим суддею, слідчим чи прокурором їх завантаженість іншими справами, роботу канцелярії, пошти і т.д. Такі фактори можна врахувати лише приблизно.

Адвокат Куксюк Андрій Леонтійович

Я є практикуючим адвокатом із 2011 року. За цей час придбав багатий досвід роботи, в сфері цивільних, господарських спорів, кримінальних справах, справах про адміністративні правопорушення. У 2018 році було засноване Адвокатське бюро “КУКСЮКА”, що спричинило розширення напрямків діяльності та розширення території надання послуг.

Поставити запитання юристу

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «АВД ЮА»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «АТП-1054»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ОРЕС-АГРО»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «СМАРТ СПЕЙС»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ПАУЕР-ЕКСПЕРТ»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІРМА ВАРІАЦІЯ»