В яких випадках вам потрібен юрист? — Адвокатське Бюро Куксюка

В яких випадках вам потрібен юрист?

16.09.2019

В яких випадках вам потрібен юрист?

На превеликий жаль, до юристів в нашій країні звертаються, що називається «в крайніх випадках». Часто це призводить до того, що питання і суперечки посилюються, а витрати зростають. Але говорити, про те, що в зверненні до юристів немає нічого страшного або ганебного було б зайвим, це і так повинно бути зрозуміло кожному громадянину правової держави.

Ми наведемо вам чотири найпоширеніших випадку, коли люди не звертаються до юристів вчасно і це призводить до сумних наслідків.

  • Розлучення, розділ майна, аліменти;

Сумна статистика розлучень в Україні тільки підтверджує той факт, що у юристів на цьому терені багато роботи. Однак статистика свідчить і про те, що, як правило, тільки один з подружжя звертається до юриста, а буває, що й обидва ігнорують цей момент. Такий стан справ призводить до того, що люди часто порушують закон, самі того не знаючи або ж потрапляють в ситуації, коли порушуються їхні законні права – знову ж таки через незнання.

  • Спадщина і розділ майна;

Прийняття спадщини і поділ майна між спадкоємцями – дуже складний психологічно момент, часто люди забувають, що в цих випадках всі суперечки може допомогти врегулювати і вирішити досвідчений юрист.

  • Порушення прав споживача;

Недобросовісних виробників і продавців в нашій країні є досить велика кількість, проте з десяти споживачів тільки один звертається за консультацією до юриста. Крім того, що порушується закон, це призводить ще й до того, що число недобросовісних учасників ринку зростає через безкарність.

  • Відновлення по службі.

Досить часто роботодавці навмисно або через незнання порушують закон: неправомірно звільняю людей, накладають штрафи і стягнення або ж іншими способами порушують права працівників. Знову ж таки, дуже рідко такі працівники звертаються до юристів, думаючи, що одна людина не може протистояти організації. Це не правда. Хороший юрист зможе допомогти вам відстояти свої права.

Адвокат Куксюк Андрій Леонтійович

Я є практикуючим адвокатом із 2011 року. За цей час придбав багатий досвід роботи, в сфері цивільних, господарських спорів, кримінальних справах, справах про адміністративні правопорушення. У 2018 році було засноване Адвокатське бюро “КУКСЮКА”, що спричинило розширення напрямків діяльності та розширення території надання послуг.

Поставити запитання юристу

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «АВД ЮА»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «АТП-1054»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ОРЕС-АГРО»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «СМАРТ СПЕЙС»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ПАУЕР-ЕКСПЕРТ»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІРМА ВАРІАЦІЯ»