Наші переваги — Адвокатське Бюро Куксюка

Наші переваги

10.07.2019

Наші переваги

10 причин працювати зі мною!

1. Досвід роботи

Я працюю на ринку юридичних послуг з 2008 року. За цей час мною накопичений серйозний досвід роботи, а також я маю постійних клієнтів і, можливо, ви також перебуваєте на цьому сайті за рекомендацією друзів, знайомих або колег.

2. Зустрічі в зручному для вас місці

Місце зустрічі можна провести в будь-якому зручному для вас місці на території м. Києва

3. Досвідчений фахівець

Я є адвокатом. Я пишаюся тим, що ви звернулися до мене, вашу справа буду вести я, і тільки незначні доручення будуть виконувати мої помічники. Всі документи складаються індивідуально. Ви не знайдете в моїй роботі шаблонів. Ваша справа для мене важлива і я, також як і ви, зацікавлений тільки в позитивному результаті. Я вів справи у всіх судах м. Києва та в багатьох регіонах України, і я знаю судову практику розгляду справ у кожній юрисдикції.

4. Сотні виграних справ

Я вже виграв більше 500 справ і пишаюся цим. Я не просто описую «успіхи ». Як підтвердження — багато з виграних справ (реальні постанови і рішення судів) ви можете знайти на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

5. Робота у вихідні та святкові дні

Я працюю без вихідних, тому ви можете отримати юридичну допомогу у вихідні та святкові дні. Попередньо записавшись, ви можете зустрітися зі мною в будь-який зручний для вас час.

6. Фіксовані ціни

Ціни фіксовані і відповідають прайс-листу на сайті. У договорі будуть вказані всі умови і додаткові оплати.

7. Оплата позитивного результату

У відмінності від багатьох моїх колег більшу частину гонорару за договором мої клієнти оплачують тільки після досягнення позитивного результату у справі. Перемога потрібна і мені і вам!

8. Не потрібно відвідувати судові засідання

 Вам не доведеться відвідувати судові засідання, пояснювати і виправдовуватися. Всю роботу за вас зроблю я.

9. Консультація в зручному для Вас місці і зручним для Вас способом

Якщо ви вирішили отримати юридичну консультацію або укласти договір на ведення справи в суді, але не можете приїхати до мене в офіс, я можу приїхати до вас, або зустрітись з вами, там де вам зручно.

10. Тільки законний спосіб повернення прав

Ви можете бути абсолютно впевнені, що повернення ваших прав буде здійснено законно. Я не домовляюсь і не викуповую ваші права. Я доведу вашу невинність або знайду помилки, допущені при оформленні документів посадовими особами. Повірте, в кожній справі їх достатньо.

Адвокат Куксюк Андрій Леонтійович

Я є практикуючим адвокатом із 2011 року. За цей час придбав багатий досвід роботи, в сфері цивільних, господарських спорів, кримінальних справах, справах про адміністративні правопорушення. У 2018 році було засноване Адвокатське бюро “КУКСЮКА”, що спричинило розширення напрямків діяльності та розширення території надання послуг.

Поставити запитання юристу

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «АВД ЮА»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «АТП-1054»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ОРЕС-АГРО»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «СМАРТ СПЕЙС»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ПАУЕР-ЕКСПЕРТ»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІРМА ВАРІАЦІЯ»