Кейс. Захист ФОП

05.06.2019

Кейс. Захист ФОП

До адвокатського бюро звернувся Фізична особа підприємець, зареєстрований у м. Бориспіль, платник податків, який обрав спрощену систему оподаткування шляхом сплати єдиного податку,  з тим, що йому рішенням Головного управління ДФС у Київській області було нараховано штрафні санкції та пеня за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску щодо сплати штрафу в сумі 6 759, 90 грн по сплаті єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування. 

Клієнт, вважаючи вказане рішення протиправним та таким, що підлягає скасуванню, бажав звернутися до суду з метою захисту своїх прав.

Адвокатами Адвокатського бюро Куксюка було негайно зібрано всі необхідні докази та підготовано позов до Київського окружного адміністративного суду, рішенням якого позов було задоволено.

Не погоджуючись з вказаним рішенням, Головне управління Державної фіскальної служби у Київській області звернулось із апеляційною скаргою, в якій просило скасувати оскаржуване рішення, як таке, що прийняте із порушенням норм матеріального і процесуального права, та ухвалити нове рішення, яким у задоволенні позову відмовити.

Проте Адвокатське бюро Куксюка змогло довести, що клієнтом сплачувався єдиний соціальний внесок в строки, визначені Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування», а тому суд першої інстанції дійшов до вірного висновку про протиправність рішення Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області.

Тож, апеляційну скаргу Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області залишено без задоволення, а рішення Київського окружного адміністративного суду — без змін.

Таким чином, порушені права клієнта були відновлені, останній задоволений, а отже задоволені і адвокати Адвокатського бюро.

 

 

Куксюк Андрій Леонтійович

Я являюсь вузькопрофільним фахівцем, а саме працюю в області банківського та фінансового права з 2008 року. За цей час придбав багатий досвід в провідних страхових компаніях України. Додатковим підтвердженням моїх слів є понад 500 успішних судових процесів і мільйони гривень, стягнені з фінансових установ на користь моїх клієнтів.

Поставити запитання юристу

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «АВД ЮА»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «АТП-1054»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ОРЕС-АГРО»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «СМАРТ СПЕЙС»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ПАУЕР-ЕКСПЕРТ»

Рекомендаційний лист від Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІРМА ВАРІАЦІЯ»